Resimli Masallar

Resimli Masallar hala en çok gelir getiren uygulamam olmayı sürdürüyor…
2 yıldır yaklaşık yayında olan yeni sürümün çok da kullanışlı olmadığını ve çocukların bunu kullanırken zorluklar yaşadığını gözlemledim..
Resimleri ve yazıları ayrı görüntülemek çok da kullanıcı dostu olmadı…
Sonuçta resimlerin üzerinde şeffaf kutularda yazılmış şekilde olan eski sürümü, yeniden birkaç düzenleme yaptıktan sonra yayına koydum..
Bu durum zaten sadece android tarafında değişmişti…Androidde 2 sene önceki sürüme döndüm…Apple ios sürümünde zaten güncelleme yapamıyorum…Bu uygulama apple için yeterli özellikleri taşımıyor…

Apple developer hesabımdaki durum hala devam ediyor..Şu anda son yüklediğim oyunda birkaç düzenleme yapıp yeniden incelemeye gönderdim..Soruşturma hakkında da bilgi vereceklerini düşünerek..
Ancak aradan 2 haftaya yakın geçti uygulamanın durumu in rewiev pozisyonunda takıldı.Ne bir yorum var ne de bir cevap..Büyük ihtimalle hesabımı kapatacaklar.Apple için uygulama geliştirme durumum sona erecek gibi..Kasım ayında developer aboneliğimi yenilemem gerekecek…
Ancak dolar kuru ile birlikte 99 dolarlık ücreti ödemek istemiyorum..Hem de soruşturma o zamana dek sonuçlanmazsa yenilemeyeceğim..Apple developer işimi sonlandırmış olacağım…

Google Android tarafında da 64 bit sürümlere geçiş için, adobe air 33 sdk güncellemesini bekliyorum..Henüz gelmedi.Uygulama geliştirme ve yayınlama durumum seneye devam edecek mi bir belirsizlik var….

E-kitap satışlarım ise şu anda yaz döneminin gelmesi ve yaptığım indirimlerle yeniden hareketlendi..Kitap başına bana kalan miktar 1 tl bile değil ama yeni kitaplar çıkarmak için bir motivasyon sağlıyor..

Yeni çizgi kitaplar için hazırlıklara başlayacağım…

Okullar kapanıyor.Tatil geliyor.Yeni yazılarda görüşmek üzere…

RESİMLİ MASALLAR MOBİL UYGULAMASINI İNDİRMEK İSTERSENİZ:

Resimli Masallar mobil uygulamasını indirin..
Resimli Masalları apple ios cihazınıza indirin…

RESİMLİ MASALLAR E-KİTAP OLARAK GOOLE PLAY KİTAPLARDAN İNDİRİLEBİLİR:

Resimli Masallar E-kitap indir…

5 views

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir