Adobe Black Friday indirimi

Adobe Black Friday indirimi

Adobe ürünlerini kullanmak isteyen bireysel ve profosyonel kullanıcılar için oldukça tatminkar olabilecek bir kampanya,
Black Friday kapsamında, 29 kasım 2019’a kadar geçerli indirimli abonelik fırsatları sunuluyor…

Ben bireysel bir kullanıcı olarak, Adobe Animate(Flash) programını hali hazırda lisanslı olarak kullanıyordum.KDV hariç şu anda tek bir program aboneliği 112 tl.(yüzde 18 KDV eklemeyi unutmayın)
KARA Cuma indirim kampanyası kapsamında tüm uygulamaları içeren creative cloud paketine aylık abonelik bedeli kdv hariç 282 tl’den 156 tl ye indirilmiş.Bu fiyat ile abone olmak için 29 KASIM 2019 tarihine kadar süre var.

Bugün gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra Adobe sitesi üzerinden Creative Cloud tüm uygulamaları içeren pakete yükselttim hesabımı.Bunun için Adobe anlık mesajlaşma ile ya da telefon ile ingilizce olarak iletişim kurmanız gerekiyor.
Ben yazılı anlık mesajlaşma üzerinden bağlantı kurdum.Adobe yetkilileri ile kısaca creative cloud full paketinde adobe animate uygulamasının dahil olup olmadığını sordum.Olumlu yanıt aldıktan sonra uygulamaları içeren pakete yeni bir abonelik başlattım.Bunun için eski aboneliğimi sonlandırmam gerekiyordu.
Görevlilerle görüşmem yarım saatten kısa sürdü.Kısa sürede aboneliğimi upgrade ettim.
Şu anda 20’den fazla Adobe uygulaması için lisanslı kullanımım başlamış bulunuyor.Burada kullandığım uygulamalar hakkında tecrübelerimi ve değerlendirmelerimi içeren yazılar da yazacağım bundan sonra.

Uygulamaların son sürümlerini yavaş yavaş indirip pc üzerinde kuracağım ve çalışmalarıma devam edeceğim.

Black Friday kapsamınsa Adobe cc abonesi olmak ya da aboneliğinizi yükseltmek için 29 kasım 2019’a kadar süreniz var.Lisanslı program kullanma gereksiniminde olanlar için bunu tavsiye ederim.
EDİT:(1 aralık 2019) İndirim kampanyası cyber monday olarak devam ediyor..aynı adobe creative cloud tüm uygulamalar paketi için 284 tl yerine 159 tl ye abone olabiliyorsunuz (KDV hariç)…süre 5 aralık 2019 ‘a kadar…
Gerekli açıklama ve bağlantılar için:

https://www.adobe.com/tr/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir